Rodzaje płatności, które występują w naszym sklepie:

 

Przelew bankowy - płatność po złożeniu zamówienia. Przelewu można dokonać przez internet (system bezpiecznych płatności PayU) , w banku lub na poczcie. Numer konta przesyłany jest w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia. Przesyłka zostanie wysłana dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. O wysłaniu paczki informujemy osobnym mailem. Cena za dokonanie płatności zgodna z cennikiem usługodawcy.


Za pobraniem - płatność gotówką przy odbiorze u listonosza bądź kuriera lub w urzędzie pocztowym. W ten sposób nie można płacić za zamówienia o wartości powyżej 500 zł. Cena za dokonanie płatności za pobraniem 5 zł.

 

Karta płatnicza - Płatność przy składaniu zamówienia przez bezpieczny i wygodny system PayU. Aby skorzystać z tej formy płatności karta musi posiadać kod CVV2.

 

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - Płatność dokonywana jest po złożeniu zamówienia w trakcie odbioru towaru z punktu odbioru osobistego.

Spagro Group A. Czabańska T. Czabański s.c.
62-002 Suchy Las ul. Promienista 11
BZBWK 40 1090 1463 0000 0000 4656 6974

 

Firma PayU zapewnia całkowite bezpieczeństwo powierzonych danych.


PayU posiada certyfikat Agenta Rozliczeniowego nadany przez Narodowy Bank Polski. Oznacza to, że jest wiarygodną i rzetelną instytucją nadzorowaną przez NBP.

 

Wszystkie informacje dotyczące kart płatniczych są szyfrowane i niedostępne dla osób trzecich. Jest to możliwe dzięki certyfikatowi PCI, który zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa przechowywania danych.

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę PayU : www.payu.pl